Podmínky zástavy vozidla

POTŘEBNÉ DOKLADY

  • doklad totožnosti s fotografií (občanský průkaz, pas)
  • oba technické průkazy vozidla (malý i velký); žadatel o zástavu musí být v obou uvedený jako jediný majitel vozidla,
  • platný doklad o povinném ručení, osvědčení o emisích
  • dva klíče od vozu spolu se servisní knížkou představují výhodu (vyšší půjčenou částku),
  • výpis z bankovního účtu nebo účtu za telefon, elektřinu nebo plyn, případně doklad o SIPO.

TYPY PŮJČKY - ZÁSTAVY NA VÝBĚR

  • Klasická - automobil v zástavě je na našem hlídaném parkovišti.
  • VIP - zahrnuje možnost dalšího užívání vozidla; podmínkou je vinkulace havarijního pojištění na naši společnost Financial Services Group, s.r.o. a zároveň i doklad o zaplaceném aktuálním pojistném období. Pokud nemáte uzavřenou havarijní pojistku, uzavřeme ji na naši společnost ještě týž den. Kromě velkého technického průkazu dostanete ostatní doklady od vozu zpět.
  • ASISTANC - zahrnuje sjednání zástavy Vašeho auta na předem domluveném místě, kam za Vámi přijedeme. Více zde...
  • Půjčka a prodej Vašeho automobilu v bazaru - vyplatíme Vám půjčku na ruku a zároveň zajistíme prodej vozidla ve spřátelených autobazarech. (Podpora prodeje velkou inzercí ZDARMA na www.tipcars.com, www.s-auto.cz, www.annonce.cz atd. je samozřejmostí.)
  • Prodej Vašeho autmobilu v našem autobazaru - zajistíme prodej Vašeho vozidla v našem autobazaru. (A samozřejmě i velkou inzerci ZDARMA na www.tipcars.comwww.sauto.cz, atd.)

PŮJČOVANÁ ČÁSTKA

Výše půjčované částky, kterou je možné vyplatit v hotovosti oproti zástavě automobilu, určujeme přímo na místě v naší autozastavárně. Předběžnou výši částky Vám můžeme poslat jako odpověď na Vámi vyplněný a zaslaný on-line formulář.

Přesná výše hotovosti se určuje podle značky, modelu, stáří a stavu vozidla.

NABÍZÍME

Zabezpečené a hlídané prostory nebo parkoviště pro motorová vozidla v zástavě, tedy osobní i nákladní automobily, motocykly, skútry, čtyřkolky apod.
Peněžní hotovost ihned při podpisu smlouvy. Jako zástavu bereme většinu značek a modelů osobních i nákladních vozidel. Podrobnosti stran zástavy stavebních, zemědělských a užitkových strojů a vozidel, najdete na webových stránkách Zastavárna stavebních strojů.

POPLATKY

Poplatek za půjčku je určen ve smlouvě. Zástavní smlouva se uzavírá na dobu trvání čtyř týdnů. Vozidlo je možné vyplatit ze zástavy i předčasně. Naše nabídka zahrnuje dva možné způsoby zpoplatnění.

První stanovuje poplatek ve výši 10% z půjčené částky za celé čtyři týdny trvání zástavní smlouvy. Druhý počítá poplatek za každý (byť i započatý) týden ve výši 5% z půjčené částky. (Zástavní smlouva je opět uzavřena na dobu 4 týdnů.)

Trvání zástavní smlouvy mezi Vámi a autozastavárnou můžete prodloužit o další čtyři týdny, pokud do stanoveného data uhradíte určený poplatek. Počet prodloužení smlouvy není omezený. 

Chcete poslat nabídku? Stačí vyplnit a odeslat náš formulář. Naleznete jej v sekci ohodnocení vozidla.

Rychlý kontakt

Prokopova 14
130 00 Praha 3 - Žižkov

info@123zastavarna-aut.cz
728 90 90 90
Pondělí - Neděle
09:00 - 18:00

Mimo pracovní dobu si lze sjednat osobní schůzku na tel.:
728 90 90 90
a to i v sobotu a neděli.

Zastavárna aut Zlín
Kontaktujte nás!

CAPTCHA
 
Reklamy Google
Cloudy
peníze ihned za auto Zástavy vozidel Zástavy motorek zástavy aut za hotové zástava vozidel půjčka za auto půjčky za auto Výkup aut Zástavy Zastavárna